Renal P pasta 15ml (kočky)

NOVINKA

Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Obsahuje soli vápníku, chitosan a hydrogenuhličitan sodný.

  • (Hyperazotemie, anemie, hypertenze, oxidační stres)

 

  • Renal P obsahuje vápenaté soli (uhličitan a laktát glukonát v určeném poměru), chitosan a hydrogenuhličitan sodný. Tento produkt je cíleně určen pro regulaci hyperfosfatemie a metabolické acidózy. Produkt byl testován jak u psů, tak i koček postižených CKD po dlouhou dobu podávání (180 dní nepřetržitě)a ukazuje velmi dobré výsledky o jeho účinnosti a bezpečnosti (žádná hyperkalcémie nebyla zjištěna u všech pacientů).
Cílová oblast:
Ledviny a močové cesty
Zvíře:
Kočka
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PA1874
Dostupnost: skladem
330.43 bez DPH
380 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Renal P pasta
Doplňkové krmivo pro kočky.

Obsahuje soli vápníku, chitosan a hydrogenuhličitan sodný

Indikace:
Renal P pasta poskytuje minerály (vápenaté soli a hydrogenuhličitan sodný) a polysacharidy (chitosan), nápomocné pro zachování normálních metabolických podmínek a správné funkce močového ústrojí zvířete. 

Složení:
Uhličitan vápenatý (Calcium 38%), 26% 13.6.4, Rostlinné oleje a tuky (slunečnicový olej) 2.20.1, kalcium laktát glukonát, (Calcium 10%) 13.6.4, vepřová játra 9.1.1, Chitosan (poly-d-glukosamin 100 %), 8% 13.2.8, hydrogenuhličitan sodný (sodný 27,4%) 6% 11.4.2, sladový výtažek 1.1.18, glycerolmonostearát 13.6.2 Doplňkové látky nutriční na kg: Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky s podobnými účinky: Vitamin E / all-rac-alfa-tokoferol acetát IU 5000 

Jak používat:
1ml pasty na 5kg hmotnosti.
Aplikujte přímo do dutiny ústní nebo přimíchejte do krmiva, Dávku můžete rozdělit do 2-3 chodů v průběhu dne. 


Je možné rozdělit denní dávku na 2-3 aplikace v závislosti na počtu hlavních jídel. Podávejte Renal N v 30 denním cyklu nebo podle pokynů veterinárního lékaře. Je výhodné smíchat tento produkt s mokrým krmivem. V případě krmení pouze suchým krmivem můžete mírně krmivo navlhčit a umožnit dobrou přilnavost prášku a jeho úplné příjetí. Doporučuje se požádat o radu veterináře před použitím nebo před prodloužením doby používání. Voda by měla být k dispozici dle libosti.


Balení: 15ml ve stříkačce s dávkovačem
Uchovávejte při pokojové teplotě. 
POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ. CHRAŇTE PŘED DĚTMI. UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM A ČISTÉM MÍSTĚ.
Spotřebujte do data uvedeném na obalu.