Duomega cats 30 softgel capsules 500mg - kočky

Doplňkové krmivo pro kočky s mastnými kyselinami omega 3 EPA / DHA + Krill Olej.

  • Pomáhá při zpomalení progrese renální dysfunkce a zachování správné kardiovaskulární funkce 

    • Vysoká koncetrace EPA / DHA (80%)
    • Nejvyšší čistota a biovyužitelnost
    • Oleje mořského původu
  • Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA z rybího oleje ve vysokých koncentracích prokazatelně demonstrují účinnost při zpomalení progrese chronické renální dysfunkce díky svému antioxidačnímu / protizánětlivému účinku, antifibrogenní, glomerulární antihypertenzní a antitrombotické činnosti, jakož i při podpoře kardiovaskulární funkce, díky své protizánětlivé, antitrombotické, antihypertenzní a antiarytmické aktivitě. DUOMEGA obsahuje EPA a DHA z rybího oleje ve vysokém množství spojený s Krill olejem a je indikován na podporu správné ledvinové a kardiovaskulární funkce, samostatně nebo ve spojení s konkrétní dietou, kterou vám doporučil váš veterinář.
Cílová oblast:
Ledviny a močové cesty
Zvíře:
Kočka
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PA238
Dostupnost: skladem
319.13 bez DPH
367 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

DUOMEGA 

Doplňkové krmivo pro psy a kočky s mastnými kyselinami omega 3 EPA / DHA + Krill Olej

Pomáhá při zpomalení progrese renální dysfunkce a zachování správné kardiovaskulární funkce 

• Vysoká koncetrace EPA / DHA (80%)
• Nejvyšší čistota a biovyužitelnost
• Oleje mořského původu

INDIKACE:
Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA z rybího oleje ve vysokých koncentracích prokazatelně demonstrují účinnost při zpomalení progrese chronické renální dysfunkce díky svému antioxidačnímu / protizánětlivému účinku, antifibrogenní, glomerulární antihypertenzní a antitrombotické činnosti, jakož i při podpoře kardiovaskulární funkce, díky své protizánětlivé, antitrombotické, antihypertenzní a antiarytmické aktivitě. DUOMEGA obsahuje EPA a DHA z rybího oleje ve vysokém množství spojený s Krill olejem a je indikován na podporu správné ledvinové a kardiovaskulární funkce, samostatně nebo ve spojení s konkrétní dietou, kterou vám doporučil váš veterinář.

SLOŽENÍ:
Rybí olej s minimálním obsahem 90% esenciálních mastných kyselin omega-3 (80% EPA a DHA) - Krill olej Shell: želatina. Přísady na kg: Vitamín E / all-rac-alfa-tokoferol acetát 2,500 mg

Každá DUOMEGA pro kočky a DUOMEGA 500 mg tobolka obsahuje koncentrovaný zdroj EPA a DHA, který poskytuje 400 mg EPA / DHA.

Každá DUOMEGA 1000 mg tobolka obsahuje koncentrovaný zdroj EPA a DHA, který poskytuje 800 mg EPA / DHA

Vysoce koncentrovaná Omega 3 je vyrobena za použití Croda špičkové technologie PureMax™. PureMax™ je ochranná známka společnosti Croda International Plc, Anglie.

POUŽITÍ:
Podávejte DUOMEGA po dobu minimálně 30 dní, podle instrukcí svého veterinárního lékaře A dávkování uvedeném na poslední straně. Celková denní dávka může být rozdělena do dvou podání. Otevříte tobolku a smíchejte olej s krmivem. Celá kapsle může být zvířeti podávána přímo. Podávání DUOMEGA může být prodlouženo na dlouhou dobu, podle pokynů veterinárního lékaře.
Balení: 
Balení pro kočky 500mg : 30 gelatiinových tobolek
Balení pro malé psy 500mg : 30 gelatiinových tobolek
Balení pro psy 1000mg: 30 gelatiinových tobolek


Uchovávejte při pokojové teplotě. 
POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ. CHRAŇTE PŘED DĚTMI. UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM A ČISTÉM MÍSTĚ.
Spotřebujte do data uvedeném na obalu.