Renal N pasta 15ml (kočky)

NOVINKA

Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Bohaté na frukto-oligosacharidy, obsahuje obsahuje polyfenoly olivového oleje.

  • (Hyperazotemie, anemie, hypertenze, oxidační stres)

 

  • Renal N přináší frukto-oligosacharidy, polyfenoly olivového oleje, Enterococcus faecium a vitamíny, které prospívají zachování normálního metabolismu a adekvátní střevní funkce. 
    Renal N obsahuje velmi silný patentovaný olivový extrakt bohatý na polyfenoly, které poskytují silný a prokazatelný antioxidační účinek na ledviny a v kombinaci s vazodilatační aktivitou užitečně kontrolují systémovou hypertenzi.
    Kromě toho, fruktoligosacharidy a Enterococcus faecium obsažené v přípravku, poskytují zlepšení gastrointestinální funkce, tím že snižují produkci dusíkatých odpadů pocházejících z katabolismu bílkovin. Upozorňujeme, že scFOS (fruktoligosacharidy s krátkým řetězcem ) používané v této nové formuli jsou zvláště čištěné (Profeed ™) a díky své velmi nízké DP (stupeň polymerace) jsou účinné při snižování produkci střevních dusíkatých odpadů, čímž se sníží jejich absorpce do systémovém krevním oběhu.
    Kromě toho přípravek obsahuje vitamíny skupiny B (zejména vitamin B12 a kyselina listová) s cílem zvýšit počet erytrocytů a syntézu hemoglobinu, aby kontroloval chronickou anémii a vitamin C, který působí synergicky s antioxidačními vlastnostmi.
Cílová oblast:
Ledviny a močové cesty
Zvíře:
Kočka
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PA1872
Dostupnost: skladem
274.78 bez DPH
316 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Renal N pasta
Doplňkové krmivo pro kočky.

Bohatá na frukto-oligosacharidy, obsahuje obsahuje polyfenoly olivového oleje


Indikace:
Renal N paste poskytuje frukto-oligosacharidy, polyfenoly olivového oleje, Enterococcus faecium a vitamíny, podporuje zachování normálního metabolismu a správné trávení a střevní funkce..

Složení:
Fruktooligosacharidy 25% 04.01.14, rostlinný olej a tuk (sójový olej, slunečnicový olej) 2.20.1, vepřová játra 9.1.1, 1.1.18 sladový výtažek, glycerol mono stearát 13.6.2, maltodextrin 13.3.6.. 

Doplňkové látky nutriční na kg: Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky s podobnými účinky: Kyselina listová 3a316 200 mg - pyridoxin hydrochlorid 3a831 500 mg - Cyanocobalamin 10 mg- kyselina askorbová 3a300 50.000 mg - Vitamin E / all-rac-alfa-tokoferol-acetát 250IU.

Přírodní produkty - botanicky definované: Olea europaea L: Olivový extrakt 20,000 mg. Stabilizátor třevní flóry : Enterococcus faecium DSM 10663 / NCIMB 10415 4b1707 (3.5x1010UFC / g) 500 mg.

Jak používat:
1ml pasty na 5kg hmotnosti.
Aplikujte přímo do dutiny ústní nebo přimíchejte do krmiva, Dávku můžete rozdělit do 2-3 chodů v průběhu dne. 


Je možné rozdělit denní dávku na 2-3 aplikace v závislosti na počtu hlavních jídel. Podávejte Renal N v 30 denním cyklu nebo podle pokynů veterinárního lékaře. Je výhodné smíchat tento produkt s mokrým krmivem. V případě krmení pouze suchým krmivem můžete mírně krmivo navlhčit a umožnit dobrou přilnavost prášku a jeho úplné příjetí. Doporučuje se požádat o radu veterináře před použitím nebo před prodloužením doby používání. Voda by měla být k dispozici dle libosti.


Balení: 15ml ve stříkačce s dávkovačem
Uchovávejte při pokojové teplotě. 
POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ. CHRAŇTE PŘED DĚTMI. UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM A ČISTÉM MÍSTĚ.
Spotřebujte do data uvedeném na obalu.