Actea® Shampoo 150ml

NOVINKA

Exkluzivní dermatologický šampón s LAS® ochranným, zklidňujícím a dezinfekčním účinkem .

 

 • Šampon pro dermatologické použití u psů a koček určen pro efektivní čištění srsti a kůže. Zvláštní složení výrobku dává Actea® Shampoo vlastnosti zklidňující a dezinfekční; rovněž usnadňuje udržování normální celistvost lipidové vrstvy kůže a napomáhá ke snížení svědění, bakteriálnímu a plísňovému přerůstání. Actea® Shampoo může být proto použit, jak pro pravidelné opakovanéí čištění v případě normální kůže, tak jako pomocná látka pro prevenci a léčení kožních chorob různého původu u citlivých a predisponovaných subjektů a to díky svému ochrannému a zklidňujícímu působení. Actea® Shampoo se obecně doporučuje jako čistič kůže a srsti ve všech situacích, kdy je nezbytné udržení nebo obnovení fyziologického stavu pokožky.
 • Inovační Actea® Shampoo: LAS®
  Patentovaná směs molekul přírodního původu pro účinnou kontrolu zánětu, svědění, bakteriálního a plísňové přerůstání. LAS® díky unikátní formuli soustředěné v makrokomplexu s přírodním protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. LAS® je dosaženo prostřednictvím inovativních výrobních postupů (HTN patentované technologie ™), výsledek třech letech studia mezinárodní vědecké komunity. Neobsahuje a nepoužívá rozpouštědla nebo alkohol a umožňují dosáhnout čistoty vyšší než 98%.

  Přednosti LAS® :
  • Inovativní a exkluzivní
  • S přírodními peptidy
  • Efektivní, přírodní a bezpečný
  • Patentováno
Cílová oblast:
Kůže
Zvíře:
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PA1323
Dostupnost: skladem
268.60 bez DPH
325 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Actea® Shampoo
Exkluzivní dermatologický šampón s LAS® ochranným, zklidňujícím a dezinfekčním účinkem .

Indikace:
Šampon pro dermatologické použití u psů a koček určen pro efektivní čištění srsti a kůže. Zvláštní složení výrobku dává Actea® Shampoo vlastnosti zklidňující a dezinfekční; rovněž usnadňuje udržování normální celistvost lipidové vrstvy kůže a napomáhá ke snížení svědění, bakteriálnímu a plísňovému přerůstání. Actea® Shampoo může být proto použit, jak pro pravidelné opakovanéí čištění v případě normální kůže, tak jako pomocná látka pro prevenci a léčení kožních chorob různého původu u citlivých a predisponovaných subjektů a to díky svému ochrannému a zklidňujícímu působení. Actea® Shampoo se obecně doporučuje jako čistič kůže a srsti ve všech situacích, kdy je nezbytné udržení nebo obnovení fyziologického stavu pokožky.

Složení:
Aqua (voda), Coco-glukosid, decyl glukosid, Polyquaternium-37, Lactoferricin, Glycerophosphoinositol Lysin, Syringa vulgaris extrakt, maltodextrin, tokoferol, glycin-hydrochlorid, dinatrium kokoamfodiacetát, glycerol kaprylát, Peg-90 glycerylizostearát, glyceryloleát, Laureth-2 , mléčná kyselina, Parfum (vůně), benzylalkohol, sorban draselný, Ethylhexylglycerin, fenoxyethanol.

Jak používat:
Použije vhodného množství přípravku v závislosti na velikosti zvířete a jemně masírujte až do získání bohaté pěny. Nechte působit přibližně 5 minut a pak opláchněte. Frekvence a délku trvání aplikací konzultujte se svým veterinářem.

Inovační Actea® Shampoo: LAS®
Je patentovaná směs molekul přírodního původu pro účinnou kontrolu zánětu, svědění, bakteriálního a plísňové přerůstání. LAS® díky unikátní formuli soustředěné v makrokomplexu s přírodním protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. LAS® je dosaženo prostřednictvím inovativních výrobních postupů (HTN patentované technologie ™), výsledek třech letech studia mezinárodní vědecké komunity. Neobsahuje a nepoužívá rozpouštědla nebo alkohol a umožňují dosáhnout čistoty vyšší než 98%.

Přednosti LAS® :
• Inovativní a exkluzivní
• S přírodními peptidy
• Efektivní, přírodní a bezpečný
• Patentováno

Balení: Láhev s flip-top uzávěrem 150 ml
Uchovávejte při pokojové teplotě. 
POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ. CHRAŇTE PŘED DĚTMI. UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM A ČISTÉM MÍSTĚ. Pouze pro vnější použití.
Spotřebujte do data uvedeném na obalu.
Výrobce : Candioli S.p.A., Itálie.