Actea® Oral 15ml

NOVINKA

Exkluzivní ochranný zubní gel
Redukuje zubní plak a kontroluje zápach z dutiny ústní.

 

 • Vysoce přilnavý stomatologický ochranný gel určený pro podporu léčby periodontálních onemocnění u psů a koček (např. gingivitida, stomatitida, paradentózy). Působí proti tvorbě plaku a rychle snižuje zápach z dutiny ústní. Díky svému ochrannému účinku Actaea® Oral rychle obnoví fyziologické podmínky sliznice dutiny ústní a to i po odstranění zubního kamene a extrakci zubů.
 • Inovační Actea® Shampoo: LAS®
  Patentovaná směs molekul přírodního původu pro účinnou kontrolu zánětu, svědění, bakteriálního a plísňové přerůstání. LAS® díky unikátní formuli soustředěné v makrokomplexu s přírodním protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. LAS® je dosaženo prostřednictvím inovativních výrobních postupů (HTN patentované technologie ™), výsledek třech letech studia mezinárodní vědecké komunity. Neobsahuje a nepoužívá rozpouštědla nebo alkohol a umožňují dosáhnout čistoty vyšší než 98%.

  Přednosti LAS® :
  • Inovativní a exkluzivní
  • S přírodními peptidy
  • Efektivní, přírodní a bezpečný
  • Patentováno
Cílová oblast:
Zuby a dutina ústní
Zvíře:
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PA1144
Dostupnost: skladem
268.60 bez DPH
325 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Actea® Oral
Exkluzivní ochranný zubní gel
Redukuje zubní plak a kontroluje zápach z dutiny ústní

Indikace:
Vysoce přilnavý stomatologický ochranný gel určený pro podporu léčby periodontálních onemocnění u psů a koček (např. gingivitida, stomatitida, paradentózy). Působí proti tvorbě plaku a rychle snižuje zápach z dutiny ústní. Díky svému ochrannému účinku.
Actaea® Oral rychle obnoví fyziologické podmínky sliznice dutiny ústní a to i po odstranění zubního kamene a extrakci zubů.

Složení:
Aqua (voda), sorbitol, glycerin, karbomer, Lactoferricin, Glycerophosphoinositol lysin, hydroxid sodný, lecitin, glycin hydrochlorid, fenoxyethanol, maltodextrin, Ethylhexylglycerin, Syringa vulgaris extrakt. 

Jak používat:
Aplikujte vhodné množství produktu, jemně masírujte dásně, dvakrát denně po dobu 10-20 po sobě jdoucích dnů. K zajištění údržování fyziologických podmínek dutiny ústní aplikujte jednou denně nebo dle rady svého veterinárního lékaře. Chcete-li otevřít tubu, vytáhněte víčko nahoru a mírně otáčetje základnu.

Inovační Actea® Oral: LAS®
Je patentovaná směs molekul přírodního původu pro účinnou kontrolu zánětu, svědění, bakteriálního a plísňové přerůstání. LAS® díky unikátní formuli soustředěné v makrokomplexu s přírodním protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. LAS® je dosaženo prostřednictvím inovativních výrobních postupů (HTN patentované technologie ™), výsledek třech letech studia mezinárodní vědecké komunity. Neobsahuje a nepoužívá rozpouštědla nebo alkohol a umožňují dosáhnout čistoty vyšší než 98%.

Přednosti LAS® :
• Inovativní a exkluzivní
• S přírodními peptidy
• Efektivní, přírodní a bezpečný
• Patentováno

Balení: Tuba 15 ml
Uchovávejte při pokojové teplotě. 
POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ. CHRAŇTE PŘED DĚTMI. UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM A ČISTÉM MÍSTĚ. Pouze pro vnější použití.
Spotřebujte do data uvedeném na obalu.
Výrobce : Candioli S.p.A., Itálie.