Actea® Oto 15ml

NOVINKA

Exkluzivní cerumenolytické, zklidňující a hygienické ušní kapky.

 

 • Emulze pro otologické použití u koček a psů, indikovaná jako doplněk při léčbě zevního zvukovodu charakterizovaných svěděním, zarudnutím, změnami bakteriální a mykotické flóry spojené s nadměrnou produkcí ušního mazu a nepříjemným zápachem. Díky svým ceruminolytickým, zklidňujícím a dezinfekčním vlastnostem může být ACTEA ™ Oto dokonce použita k prevenci ušní infekce různého původu u predisponovaných jedinců. 
 • Inovační Actea® Shampoo: LAS®
  Patentovaná směs molekul přírodního původu pro účinnou kontrolu zánětu, svědění, bakteriálního a plísňové přerůstání. LAS® díky unikátní formuli soustředěné v makrokomplexu s přírodním protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. LAS® je dosaženo prostřednictvím inovativních výrobních postupů (HTN patentované technologie ™), výsledek třech letech studia mezinárodní vědecké komunity. Neobsahuje a nepoužívá rozpouštědla nebo alkohol a umožňují dosáhnout čistoty vyšší než 98%.

  Přednosti LAS® :
  • Inovativní a exkluzivní
  • S přírodními peptidy
  • Efektivní, přírodní a bezpečný
  • Patentováno
Cílová oblast:
Uši
Zvíře:
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PA1131
Dostupnost: skladem
268.60 bez DPH
325 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Actea® Oto
Exkluzivní cerumenolytické, zklidňující a hygienické ušní kapky.

Indikace:
Emulze pro otologické použití u koček a psů, indikovaná jako doplněk při léčbě zevního zvukovodu charakterizovaných svěděním, zarudnutím, změnami bakteriální a mykotické flóry spojené s nadměrnou produkcí ušního mazu a nepříjemným zápachem. Díky svým ceruminolytickým, zklidňujícím a dezinfekčním vlastnostem může být ACTEA ™ Oto dokonce použita k prevenci ušní infekce různého původu u predisponovaných jedinců. 

ACTEA ™ Oto se obecně doporučuje ve všech situacích, kdy je třeba obnovit fyziologické podmínky zvukovodu.

Složení:
Aqua (voda), Lactoferin hydrolizate, propylenglykol, glycerol, glycerophosphoinositol lysin, Syringa vulgaris (šeřík), extrakt buněčné kultury listu, maltodextrin, tokoferol, arginin, triclosan, kyselina olejová, karbomer, polysorbát 80, benzylalkohol, ethylhexylglycerin, fenoxyetanol.

Jak používat:
Aplikujte 4-8 kapky do zvukovodu v závislosti na velikosti velikosti zvířete dvakrát denně. Jemně masírujte základnu ucha, aby byla suspenze odpovídajícím způsobem distribuována uvnitř zvukovodu. Opakujte po dobu nejméně deseti po sobě následujících dnů, až je ucho čisté bez ušního mazu a sekretů.

Inovační Actea® Oto: LAS®
Je patentovaná směs molekul přírodního původu pro účinnou kontrolu zánětu, svědění, bakteriálního a plísňové přerůstání. LAS® díky unikátní formuli soustředěné v makrokomplexu s přírodním protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. LAS® je dosaženo prostřednictvím inovativních výrobních postupů (HTN patentované technologie ™), výsledek třech letech studia mezinárodní vědecké komunity. Neobsahuje a nepoužívá rozpouštědla nebo alkohol a umožňují dosáhnout čistoty vyšší než 98%.

Přednosti LAS® :
• Inovativní a exkluzivní
• S přírodními peptidy
• Efektivní, přírodní a bezpečný
• Patentováno

Balení: Tuba 15 ml
Uchovávejte při pokojové teplotě. 
POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ. CHRAŇTE PŘED DĚTMI. UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM A ČISTÉM MÍSTĚ. Pouze pro vnější použití.
Spotřebujte do data uvedeném na obalu.
Výrobce : Candioli S.p.A., Itálie.