Neoxide 100ml

Hygienický, čistící přípravek ušního zvukovodu psa a kočky

 

  • Ušní přípravek pro psy a kočky s keratolytickým, anticeruminózním, uklidňujícím, změkčujícím a hygienickým účinkem. Tyto vlastnosti pomáhají preventivně předcházet zánětům zvukovodu u náchylných plemen ( Kokršpaněl, pudl atd). produkt může být používán jako adjuvatn při léčbě otitis různého původu. Mimo jiné se může používat při čištění ušního zvukovodu u zdravých psů a koček.

Cílová oblast:
Uši
Zvíře:
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
118.18 bez DPH
143 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Neoxide
Hygienický, čistící přípravek ušního zvukovodu psa a kočky .


SLOŽENÍ: Dipropolene glycol, Glycerin, Propylene glycol, Oleic acid, Lactic acid, Salicylic acid, Aloe ferox 0,5%, Propolis cera, Perfume, Voda, Chlorhexidine Diglukonate 0,05%, BHT.

INDIKACE: Ušní přípravek pro psy a kočky s keratolytickým, anticeruminózním, uklidňujícím, změkčujícím a hygienickým účinkem. Tyto vlastnosti pomáhají preventivně předcházet zánětům zvukovodu u náchylných plemen ( Kokršpaněl, pudl atd). produkt může být používán jako adjuvatn při léčbě otitis různého původu. Mimo jiné se může používat při čištění ušního zvukovodu u zdravých psů a koček. 


INSTRUKCE PRO POUŽITÍ: Aplikujte 5 – 6 kapek do zvukovodu psa nebo 2 – 3 kapky u kočky, jemně masírujte bázi zvukovodu, tak aby došlo k optimální distribuci lotio uvnitř zvukovodu. Třepáním hlavou bude rozpuštěný a uvolněný cerumen evakuován ven ze zvukovodu. Opakujte aplikaci denně do úplného vyčištění zvukovodu. Aplikace produktu je snadná díky atraumatickému aplikátoru.

Výrobce: Instituto Farmaceutico Candioli S.p.A. 
Expirační lhůta: 24 měsíců. Datum expirace: Viz. datum na obalu.
Skladování: uchovávejte na suchém místě a chraňte před sluncem při teplotě 15 – 25 °C
Obsah : 100ml
Výrobní šarže: viz na obalu

POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ.

CHRAŃTE PŘED DĚTMI.
UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM MÍSTĚ A CHRAŃTE PŘED SLUNCEM.

Vyrobeno 24 měsíců před datem expirace.