Dental Pet spray 125ml

Orální spray s chlorhexidinem s antiplakovým účinkem pro psy a kočky.

 

  • Ústní voda pro psy a kočky, prostá alkoholu a obsahem aktivních složek s mnoha blahodárnými účinky na zuby a dutinu ústní. Chlorhexidine má antibakteriální účinek, působí kontaktně a inhibuje budování dentálního plaku. Malva Sylvestris a Ginkgo biloba extrakt posilují přírodní cestou obranyschopnost, mají zklidňující a zvláčňující účinek na dásně.Trioxyethylrutin je bioflavonoid , pomáhá zvyšovat mikrocirkulaci v dásních. Fluorid sodný je zdrojem fluóru pro zubní sklovinu, posiluje ji.
Cílová oblast:
Zuby a dutina ústní
Zvíře:
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
106.61 bez DPH
129 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

DentaPet Spray 

Orální spray s chlorhexidinem s antiplakovým účinkem. Chrání dásně – odstraňuje halitózu – posiluje zubní sklovinu.

SLOŽENÍ: Chlorhexidin diglukonát 0,12% - Malva sylvestris - Ginkgo biloba - Trioxyethylrutin - Peppermint - Fluorid sodný - Pomocné látky 

INDIKACE: Ústní voda pro psy a kočky, prostá alkoholu a obsahem aktivních složek s mnoha blahodárnými účinky na zuby a dutinu ústní. Chlorhexidine má antibakteriální účinek , působí kontaktně a inhibuje budování dentálního plaku. Malva Sylvestris a Ginkgo biloba extrakt posilují přírodní cestou obranyschopnost, mají zklidňující a zvláčňující účinek na dásně.Trioxyethylrutin je bioflavonoid , pomáhá zvyšovat mikrocirkulaci v dásních. Fluorid sodný je zdrojem fluóru pro zubní sklovinu, posiluje ji.

Kontraidikace: nejsou známy
INSTRUKCE PRO POUŽITÍ: 
Aplikujte malé množství denně na zuby a dásně. Vyplachování není nutné , protože produkt neobsahuje složky , které by mohli způsobit gastritis po pozření produktu. DentalPet spray nebarví chlupy v okolí dutiny ústní. Dopručujeme podávat v cyklu 21 dní. Cykly mohou být několikrát opakovány, nejlépe po prohlídce dutiny ústní veterinárním lékařem. 

Držitel rozhodnutí o registraci: A-FOODS s.r.o. , Na pastuší 6, Město Albrechtice 79395.
Výrobce: Instituto Farmaceutico Candioli S.p.A. 
Expirační lhůta: 24 měsíců. Datum expirace: Viz. datum na obalu.
Skladování: uchovávejte na suchém místě při teplotě 15 – 25 °C a chraňte před sluncem.

Obsah :125 ml
Výrobní šarže: viz na obalu

POUZE PRO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ.

CHRAŃTE PŘED DĚTMI.
UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM MÍSTĚ A CHRAŃTE PŘED SLUNCEM.