ChondroActive ULTRA 90 tbl

NOVINKA

Přirozenou cestou k ochraně kloubů.

  • Boswellia extrakt pomáhá při obnově pohyblivost kloubů, v případě kloubní dysfunkce. Jeho antioxidační a protizánětlivé vlastnosti snižují zánět, bolest a otoky kloubů.
  • CHONDROACTIVE ULTRA je vhodný pro ochranu a podporu funkce kloubů, prevenci degradace chrupavky u pacientů s přetíženými klouby, obezitě, kloubní nestabilitě, genetické predispozici, kloubních abnormalitách, patologiích kloubů a kostí při poruchách metabolismu. Jeho použití je také doporučeno v průběhu období růstu k dokončení kloubního vývoje, jakož i fyzicky velmi aktivních jedinců. Glukosamin a chondroitin sulfát patří mezi hlavní glykosaminoglykany v matrici chrupavky a jsou důležité pro zdraví kloubních tkání, kloubní chrupavky a synoviální tekutiny díky jejich protektivnímu účinku proti degradaci chrupavky. 
Cílová oblast:
Klouby
Zvíře:
Pes
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
770.43 bez DPH
886 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Chondro Active ULTRA

Přirozenou cestou k ochraně kloubů.

Indikační doplňkové krmivo pro psy. CHONDROACTIVE PRO je vhodný pro ochranu a podporu funkce kloubů, prevenci degradace chrupavky u pacientů s přetíženými klouby, obezitě, kloubní nestabilitě, genetické predispozici, kloubních abnormalitách, patologiích kloubů a kostí při poruchách metabolismu. Jeho použití je také doporučeno v průběhu období růstu k dokončení kloubního vývoje, jakož i fyzicky velmi aktivních jedinců. Glukosamin a chondroitin sulfát patří mezi hlavní glykosaminoglykany v matrici chrupavky a jsou důležité pro zdraví kloubních tkání, kloubní chrupavky a synoviální tekutiny díky jejich protektivnímu účinku proti degradaci chrupavky.

Boswellia extrakt pomáhá při obnově pohyblivost kloubů, v případě kloubní dysfunkce.
Jeho antioxidační a protizánětlivé vlastnosti snižují zánět, bolest a otoky kloubů.

Podávejte ChondroActive ULTRA ke zpomalení degradace chrupavek se současně rychlým a výrazným zlepšení mobility u symptomatických osteoartrotických (OA) zvířat.

Ochrana a podpora funkce kloubů, zvyšuje mobilitu 
Prevence degradace chrupavky
Tlumí zánět, bolestivost a otoky kloubů

SLOŽENÍ:

• Glukosamin hydrochlorid 
• Chondroitin sulfát 
• Boswellia serrata phospholipid Casperome®
• Vitamín E 
• Síran manganatý monohydrát


Složení 
Glukosamin hydrochlorid 13.2.8, chondroitin sulfát 9.17.1, Mono a diglyceridy mastných kyselin (kyselina behenová), 13.6.9, magnesium-stearát. 11.2.10

Doplňkové látky na kg:
Vitaminy a provitaminy: Vitamin E / all-rac-alfa-tocopheroyl acetát 3a700 15.000 IU, 
Přírodní produkty - botanicky defininovano: Boswellia serrata Roxb. ex Colebr .: olibanum extrakt: 50,0 mg 
Stopové prvky: síran manganatý monohydrát E5 450 mg, emulgátory a stabilizátory: mikrokrystalická celulóza E460 425,500 mg, pojiva, protispékavé látky a koagulanty: koloidní oxid křemičitý E551b 15000 mg

Správné použití:
Podávejte přímo do úst nebo smíchejte s krmivem 1 tabletu na 20 kg tělesné hmotnosti a den. Denní množství 2 tablet je dostačující i pro zvířata nad 40 kg tělesné hmotnosti. Je lepší rozdělit denní dávku do dvou podáních.