BeSame 200mg tbl.

NOVINKA

Udržení normálních metabolických podmínek zvířete a pro podporu správné funkce jater.

 

  • BeSame vyvíjí inovativní koncept pro podporu funkcí jater a proto nemůže být považován za podobný mnoha jiným produktům dostupných na trhu.
  • Multimodální přístup k onemocnění jater. Poucha funkce jater se nadále nepovažuje za orgánové onemocnění, ale za systémové onemocnění s ohledem na mnohočetné funkce jater, které zahrnují mnoho biologických aktivit, rovněž souvisejícís jinými orgány.
  • Siliphos® je inovativní patentovaný komplex, který kombinuje dobře známé vlastnosti silybinu, jedné z nejaktivnějších složek extraktu ostropestřce mariánského (silymarinu) v podpoře správné jaterní funkce a činnosti fosfatidylcholinu, který pomáhá jeho rychlejší a úplnou intestinální absorpci, až 4krát vyšší než normální silybin.
  • OXOMET® kvasné deriváty poskytují látky, schopné normalizovat a udržovat jaterní antioxidační a antitoxickou obranu
  • Silný antioxidační účinekGlutathion ,SAMe (S-adenosylmethionin)Polyaminy  

 

Cílová oblast:
Játra
Zvíře:
Výrobce: Candioli
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
824 bez DPH
947.60 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

BeSame 100 / 200
Potravinový doplněk pro psy a kočky

BeSame 100/200 pro udržení normálních metabolických podmínek zvířete a pro podporu správné funkce jater.

Siliphos® je inovativní patentovaný komplex, který kombinuje dobře známé vlastnosti silybinu, jedné z nejaktivnějších složek extraktu ostropestřce mariánského (silymarinu) v podpoře správné jaterní funkce a činnosti fosfatidylcholinu, který pomáhá jeho rychlejší a úplnou intestinální absorpci, až 4krát vyšší než normální silybin. Kvasné deriváty obsažené v Besame 100/200 tablety (OXOMET) poskytují látky, schopné normalizovat a udržovat jaterní antioxidační a antitoxickou obranu ve vhodném množství, čímž vytváří příznivý účinek na zvíře.

SLOŽENÍ:
Kvasnicové produkty (produkty získané z biomasy specifických mikroorganismů pěstovaných na určitých substrátech * Oxomet) 36,6%, mono a diglyceridy mastných kyselin (glyceryl dibehenát), fosfatidylcholin (* Siliphos®) 2,8%, stearát hořečnatý, pyrofosfát sodný, lupinová bílkovinná mouka, slunečnicový olej, pšeničný kapalný škrob, surový glycerol, extrakt Kerria Lacquer

Aditiva na kg: Emulgátory a stabilizační činidla: Mikrokrystalická celulóza E460 mg 318.235 - Vitamíny, provitamíny a látky s chemicky dobře definovaným analogickým účinkem: Vitamín E 3a700 UI 38.461 - Organoleptické přísady: Silybum marianum (L.) Gaertn. = Carduus marianus L .: Marian Cardo Extract CoE 551. mg 18.462 (* Siliphos®) - Antiaglomeranty:  Koloidní oxid křemičitý E551b mg 13.185 - Stopové prvky: Oxid železitý E1 mg 143 - Ostatní barviva: Titanium dioxide E 171 mg 524

ANALYTICKÉ SLOŽKY
Surový protein 17,0% - Surová vláknina 32,0% - Surové oleje a tuky 9,0% - Surový popel 15,0% - Vlhkost 3,0%

POKYNY PRO SPRÁVNÉ POUŽITÍ
Aplikujte BeSame 100 / 200 tablety po dobu minimálně 30 dnů podle následujícího schématu, smíchané s jídlem nebo přímo do úst zvířete:

Psi a kočky: 1 tableta BeSame 100 na každých 5 kg hmotnosti denně                     
                      1 tableta BeSame 200 nakaždých 10 kg hmotnosti denně
Denní dávku rozdělte na dvě, jednou ráno a jednou večer. Před použitím přípravku se doporučuje konzultace s veterinárním lékařem. Voda by měla být vždy k dispozici.

Siliphos® je registrovaná obchodní známka společnosti Indena S.p.A., Milano

Minimální datum použití se vztahuje k produktu, který je zabalen v neporušeném a řádně uloženém stavu. Po otevření pečlivě uzavřete; skladujte na chladném, suchém místě a mimo zdroje světla a tepla před a po otevření; uchovávejte mimo dosah dětí.
Pouze pro veterinární použití, není určeno k lidské spotřebě.

Určeno výhradně pro  zvířata. Pro všechny velikosti v závislosti na hmotnosti. Pro psy v každé fázi života.

Balení :  Besame 100  30tbl ;  Besame 200 30tbl